בריאות

לאומית FiT מעודדת להתאמן בתמורה לשוברים לחנויות אופנה

קופת חולים לאומית השיקה את לאומית FiT – אפליקציה לעידוד ספורט ואורח חיים בריא. האפליקציה כוללת מאמן כושר וירטואלי המזהה באמצעות המצלמה ביצוע תרגילים בצורה נכונה. משתמשי האפליקציה יקבלו שוברים לרשתות אופנה וספורט בתמורה לצבירת מטבעות

קופת חולים “לאומית שירותי בריאות” השיקה אפליקציית כושר חדשה – “לאומית FiT”, אשר מנסה לעודד את מבוטחי הקופה להתאמן בתמורה להטבות. הרעיון של מתן הטבות למשתמשים בתמורה לפעילויות ספורט הוא לא חדש ומדובר בדרך נפוצה לגרום לאנשים לדאוג לבריאות שלהם. מה שכן חדש באפליקציה של לאומית הוא מדריך אימונים וירטואלי עם משוב על הביצוע בזמן אמת.

האפליקציה מיועדת ללקוחות הקופה ממסלול זהב והיא הוקמה בשיתוף חברת “מובמנט וולנס” וחברת “יוביטל בריאות”. לאומית FiT יודעת לנתח את אימון המשתמש בתרגילי ספורט שונים (סקוואטים, פלאנקים, לאנצ’ים וכדומה), כאשר הדבר מתבצע בזמן אמת ודרך מצלמת הסמארטפון, כך רק התנועות הנכונות נספרות. האפליקציה נותנת חיווי לביצוע הפעילות הגופנית בצורה תקינה או הערות לתיקון. לאחר השלמת האימון מתגמלת האפליקציה את המשתמש במטבעות לאומית. בנוסף, ניתן לצבור מטבעות נוספים עבור עמידה ביעד צעדים יומי, ביצוע הליכות או ריצות קלות בקצב גבוה וקריאת מאמרים שונים בתחום הבריאות והכושר.

לאומית FiT. קרדיט: יח"צ לאומית
לאומית FiT. קרדיט: יח”צ לאומית

לאחר צבירת מספר מטבעות מסוים, המשתמשים יכולים להמיר את המטבעות שצברו לטובת קבלת הטבות שונות הקשורות לעולם הבריאות, כגון: rebar, מגה ספורט, טרמינל X, אביזרי כושר, תווי קנייה של דרים קארד ושיתופי פעולה עם רשתות נוספות. את המטבעות ניתן לקבל על-פי יעד צעדים יומי, קצב צעדים (מספר דקות שבועיות שיתבצעו בהליכה מהירה/ריצה) וגם אתגר שבועי המאפשר ללקוחות לבצע אימון מול מצלמת הסמארטפון.

עוד תכונה של האפליקציה היא תחרות צעדים מול חברים, באמצעות פתיחה של קבוצת חברים ומעקב אחר ההישגים שלהם.

להצטרפות לערוץ הטלגרם של The Gadget Reviews

לא כדאי לפספס גם…

השאר תגובה

%d