כללי

המשחק החדש של זלדה החל להימכר בישראל

הכותר - The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom הושק לקונסולת המשחקים – Switch של נינטנדו

הכותר ה-20 בסדרת האגדה של זלדה הושק בסופשבוע שעבר בארץ ובעולם לקונסולת המשחקים Switch של נינטנדו (באמצעות היבואנית הרשמית תור גיימינג) – The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom. המשחק הינו גרסת המשך לקו העלילה של המשחק הקודם (The Legend of Zelda:Breath of the Wild), אשר מתרחשת בממלכה בדיונית בשם “היירול”. במשחק הקודם אנשי היירול הגיעו לפריצות דרך טכנולוגיות ובנו 4 מפלצות רובוטיות שאמורות להגן על תושבי היירול. במשחק החדש קיים גם איזור חדש אותו השחקנים יוכלו לחקור ומגוון אפשרויות חדשות.

העלילה מתמקדת בלינק וזלדה אשר שוב נלחמים לצד ארבעה גיבורים – דמויות שהכרנו במשחק הקודם (ריג’ו, יונובו, סיידון וטולין) ויוצאים להיאבק בכוחות החושך. אך הפעם לא נגד גאנון, אלא נגד גאנונדורף, אשר התעורר לאחר תבוסתו של גאנון במשחק הקודם.

מבחינת מכניקות חופש הפעולה של השחקנים הולך וגדל בהשוואה למשחק הקודם, וכעת השחקנים יכולים ליצור בעצמם כלי נשק חדשים מחיבור של כמה פריטים ואפילו לבנות בכוחות עצמם כלי רכב וכרכרות שביכולתן לנוע ביבשה ובשמיים. השמיים זכו לדגש גדול, מלבד הדאונים וכלי הרכב, אפשר לראות גם איים מעופפים ומכניקות משופרות של צניחה חופשית.

עלות המשחק: 280 שקל

להצטרפות לערוץ הטלגרם של The Gadget Reviews

לא כדאי לפספס גם…

תגובה אחת

השאר תגובה

%d בלוגרים אהבו את זה: