לוח שידורים

התוכניות והסרטים החדשים באוגוסט בנטפליקס

נטפליקס עדכנה מה יהיו הסרטים והתוכניות החדשות שיעלו אצלה בשירות במהלך חודש אוגוסט. בין התכנים: Heart of Stone עם גל גדות, אימפריית הכאב וסנגור במבחן: עונה 2 – חלק 2

נטפליקס עדכנה מה יהיו הסרטים והתוכניות החדשות שיעלו אצלה בשירות במהלך חודש אוגוסט. בין התכנים שיעלו יופיעו גם: קלולס, דורה והעיר האבודה ופורסט גאמפ.

סנגור במבחן: עונה 2 – חלק 2 – The Lincoin Lawyer – המשפט של ליסה מתקרב ומיקי מתמודד עם ספקות, מכשולים וגילויים מפתיעים. לורנה וסיסקו מתכוננים ליום הגדול ואיזי מבצעת מהלכים גדולים. ב-3.8.

איך עושים את זה: חלק 4 – The Upshaws – משפחה ממעמד הפועלים באינדיאנה שואפת לחיים טובים יותר ולבית מאושר תוך כדי שהם עובדים קשה לעמוד בקצב המשימות היומיומיות. ב-17.8.

אימפריית הכאב – Painkiller – הגורמים וההשלכות של מגפת האופיואידים באמריקה נחשפים בסדרת דרה שעוקבת אחר האחראים, הקורבנות ואישה אחת שמנסה לגלות את האמת. ב-10.8.

ואן פיס – One Piece – הרפתקה פיראטית בלייב אקשן על פי המנגה של אייצירו אודה. ב-31.8.

נטפליקס – סרטי מקור

Heart of Stone – סוכנת ביון של ארגון צללים בינלאומי לשמירת השלום עובדת נגד השעון כדי למנוע מהאקרית לגנוב את הנשק החשוב והמסוכן ביותר של הארגון. ב-11.8.

נטפליקס – דוקומנטרי

הסיפור שלא סופר: חלק 3 – Untold – מאגרוף ועד פוטבול ושערוריות סמים, בכל שבוע יעלה סיפור שבמרכזו דמות בולטת המבוססת על עדויות אינטימיות וחשופות מפני אנשים שהיו שם, במטרה לחשוף את החספוס, החוסן, שברון הלב, הניצחון ואפילו ההומור שמתחת לזיעה. החל מה-1.8, פרק חדש מדי שבוע.

הרעלה: האמת המלוכלכת על המזון – Poisoned: The Dirty truth about your food – סרט תיעודי הבוחן את הבעיה של העברת מחלות דרך מזון בארה״ב, באמצעות ראיונות עם מומחים ועם משפחותיהם של קורבנות. ב-2.8.

סיפורן של נשים בהיפ הופ: Ladies First: A Story of Women in Hip-Hop – ראפריות, יוצרות ומומחיות מתארות את השפעתן של נשים על המוזיקה והתרבות של עולם ההיפ הופ בסדרה שחולקת כבוד לחלוצות ששינו את כללי המשחק. ב-1.8.

לחיות עד 100: סודות האזורים הכחולים – Live to 100: Secrets of the Blue Zones – הסופר דן ביוטנר נוסע ברחבי העולם ומגלה חמש קהילות ייחודיות שתושביהן מנהלים חיים תוססים וארוכים במידה יוצאת דופן. ב-30.8.

להצטרפות לערוץ הטלגרם של The Gadget Reviews

לא כדאי לפספס גם…

תגובה אחת

השאר תגובה

%d בלוגרים אהבו את זה: