לוח שידורים

התוכניות והסרטים החדשים באוגוסט בדיסני+

דיסני+ עדכנה מה יהיו הסרטים והתוכניות החדשות שיעלו אצלה בשירות במהלך חודש אוגוסט. בין התכנים: מלחמת הכוכבים: אסוקה, שומרי הגלקסיה: חלק 3 והדוב: עונה 2

שירות הסטרימינג דיסני+ פרסם אלו תכנים חדשים יעלו בחודש אוגוסט.

הדוב: עונה 2 – The Bear – הסדרה עוסקת באוכל, משפחה, בטירוף של היומיום השוחק, ביופי של מסעדת Sense of Urgency והחסרונות והמדרונות החלקלקים שלה. העונה השנייה עוקבת אחר “כרמי” וצוותו כשהם עובדים כדי להפוך את מסעדת הסנדוויצ’ים המוזנחת שלהם למקום החם הבא. במקביל למייקאובר למסעדה, הצוות עובר מהפך משלו, כשכל אחד מהם נאלץ להתעמת עם העבר ולחשב מחדש מי הוא רוצה להיות בעתיד. ב-2 באוגוסט.

שומרי הגלקסיה: חלק 3 – Guardians of the Galaxy – בשומרי הגלקסיה: חלק 3 של אולפני מארוול, חבורת הלא-יוצלחים האהובה עלינו נראית קצת שונה. פיטר קוויל, שעדיין מסוחרר מאובדן, מוכרח לאסוף את צוותו למשימה מסוכנת ומלאת אקשן כדי להגן על היקום ולהציל את חייו של רוקט, בינתיים, כוח חדש ובלתי צפוי מאיים להפיל את השומרים סופית. ב-2 באוגוסט.

רק רוצחים בבניין: עונה 3 – Only Murders in the Building – העונה השלישית מוצאת את צ’ארלס, אוליבר ומייבל (בגילומם של סטיב מרטין, מרטין שורט וסלינה גומז) חוקרים רצח שאירע מאחורי הקלעים של מחזה בברודוויי. הנרצח הוא בן גלנרוי (פול ראד), כוכב אקשן הוליוודי שהופעת הבכורה שלו בברודוויי נגדעה בפתאומיות עקב מותו בטרם עת. בסיועה של שחקנית המשנה לורטה דורקין (מריל סטריפ), השלישייה שלנו יוצאת לפצח את התעלומה הקשה ביותר איתה התמודדו עד כה, כל זאת בזמן שהבמאי אוליבר מנסה נואשות להרכיב חזרה את המחזה שלו. ב-8 באוגוסט.

מלחמת הכוכבים: אסוקה – Star Wars: Ahsoka – בעידן שלאחר נפילת האימפריה, מלחמת הכוכבים: אסוקה עוקבת אחר אבירת הג׳דיי לשעבר, אסוקה טאנו, בעודה חוקרת את האיום המתהווה על גלקסיה פגיעה. החל מה-23 באוגוסט (פרק חדש בכל שבוע).

היי סקול מיוזיקל: המחזמר: הסדרה, עונה רביעית – High School Musical – אחרי קיץ משוגע במחנה, חברי “וויילדקאטס” חוזרים לתיכון “איסט היי” ומתחילים להתכונן להפקת המחזמר “היי סקול מיוזיקל 3: כיתה י”ב”. אך התוכניות משתבשות כאשר המנהל גוטיירז מודיע כי הסרט הנכסף “היי סקול מיוזיקל 4: מפגש מחזור” של דיסני יצולם בבית הספר האהוב. ב-9 באוגוסט.

חברים לחופשה 2 – Vacation Friends – בסרט ההמשך, הזוג הטרי מרקוס ואמילי מזמינים את רון וקיילה שגם הם נישאו והביאו ילד, להצטרף אליהם באתר נופש בקריביים, שם יש למרקוס פגישה עסקית עם הבעלים לגבי חוזה בנייה למלון בשיקגו. אבל כשהמסיבה מתחילה, החופשה הרגועה של הזוגות הופכת במהרה להרפתקה פרועה. ב-25 באוגוסט.

מחשבה משוננת – Jagged Mind – לאחר שבילי מוצאת את עצמה חיה מחדש גרסאות שונות של אותו דייט ראשון, עליה לשבור את רצף לולאות הזמן שיצרה האקסית המניפולטיבית שלה. ב-11 באוגוסט.

מובינג – Moving – בסדרת המתח העל־טבעית הזו, ילדים שחיים בסתר עם כוחות־על, ביחד עם הוריהם שחיים עם סודות כאובים מהעבר, מתמודדים עם סכנות עצומות ביחד. החל מה-9 באוגוסט.

מיגל רוצה מכות – Miguel Wants to Fight – כאשר קבוצת חברים שחיים בסן אנטוניו נקלעת לקטטה, אחד מהם, מיגל, בורח, וכעת עליו להשתתף בקטטה כדי להוכיח את גבריותו לפני שמשפחתו עוברת בית בסוף השבוע. ב-16 באוגוסט.

להצטרפות לערוץ הטלגרם של The Gadget Reviews

לא כדאי לפספס גם…

תגובה אחת

השאר תגובה

%d בלוגרים אהבו את זה: