לוח שידורים

התוכניות החדשות באוגוסט בסלקום TV

סלקום TV עדכנה מה יהיו התוכניות החדשות שיעלו אצלה בשירות במהלך חודש אוגוסט. בין התכנים: גיבורי האופנה, אצלי הכל בסדר ולייקרס: קבוצה מנצחת: עונה 2

סלקום TV עדכנה מה יהיו התוכניות החדשות שיעלו אצלה בשירות במהלך חודש אוגוסט.

גיבורי האופנה – The Fashion Hero Presents: A New Kind of Beautiful – תוכנית ריאליטי שמחפשת יופי מסוג אחר, פחות כזה שרואים במגזינים ועל המסך ויותר כזה שרואים ביום יום. מתחרי התוכנית מגיעים מכל העולם והם בעלי מגוון של גילאים, גדלים, זהויות ומוצאים. ב-1 באוגוסט.

אצלי הכל בסדר – Totally Completely Fine – סדרת דרמה על צעירה היורשת מסבה בקתה שנמצאת על קצה צוק. מהר מאוד היא מגלה שהמקום משמש נקודת התאבדות פופולרית ומוצאת את עצמה עוזרת לאנשים שמגיעים אליו. ב-3 באוגוסט.

לייקרס: קבוצה מנצחת: עונה 2 – Winning Time: The Rise of the Lakers Dynasty – סדרת הדרמה שמביאה את סיפורה של קבוצת הלוס אנג’לס לייקרס ששינתה את תרבות הספורט וה-NBA בשנות השמונים. ב-7 באוגוסט.

קתרינה: עונה 2 – The Great – הדרמה הקומית על עלייתה של קתרינה הגדולה והפיכתה לקיסרית האימפריה הרוסית. ב-9 באוגוסט.

אנשי הטלמרקטינג – The Telemarketers – סדרה דוקומנטרית שעוקבת אחר צעיר שנשר מהתיכון ומתחיל לעבוד במרכז טלמרקטינג. כשהוא מגלה שחלק מהפעילות שלו משמשת מעשי נוכלות, הוא יוצא למסע בן 15 שנה כדי להפיל את המכונה העצומה שמפעילה את השירות. ב-14.8.

פני האמת: עונה 3 – Face to Face – עונה שלישית לדרמת הפשע הדנית. ב-23.8.

אקזיט: עונה 3 – Exit – עונה שלישית לדרמה הנורבגית על אנשי האליטה שמוצאים פורקן באלימות, סמים וסקס. ב-31 באוגוסט.

להצטרפות לערוץ הטלגרם של The Gadget Reviews

לא כדאי לפספס גם…

השאר תגובה

%d בלוגרים אהבו את זה: