כללי

סקירה: WD Black D30 – הכונן שפותר לכם בעיה קריטית בפלייסטיישן

נגמר לכם נפח האחסון בפלייסטיישן או ב-?Xbox לווסטרן דיגיטל יש פתרון בדמות כונן האחסון החיצוני – WD Black D30

קניתם קונסולת משחק, למשל, פלייסטיישן 5, התחלתם לרכוש משחקים מחנות האונליין ולקבל עוד כאלו במתנה דרך שירותי המנוי החודשיים, מהר מאוד אתם מגלים שהכונן הפנימי של הפלייסטיישן שלכם התמלא ואתם צריכים להתחיל למחוק משחקים. מבאס.

ווסטרן דיגיטל WD Black D30. צילום יח״צ
ווסטרן דיגיטל WD Black D30. צילום יח״צ

ווסטרן דיגיטל מציעה את הכונן החיצוניWD Black D30  בדיוק למטרה הזאת. מדובר בכונן המגיע בנפחים של 500 גיגה, 1 טרה או 2 טרה המתחבר באמצעות חיבור ה-USB-C לקונסולה שלכם, בין אם מדובר בפלייסטיישן 4 ו-5 או ה-Xbox X או S.

אני חיברתי את ה-D30 לפלייסטיישן 5 שלי, הוא ישר זיהה אותו ויכולתי להגיע אליו דרך תפריט ההגדרות הראשי של הקונסולה. אי אפשר לשחק במשחקים של פלייסטיישן 5 שמותקנים על הכונן עצמו, ניתן להעביר אותם ממנו ישירות לקונסולה, כאשר הדבר מהיר יותר מהתקנה שלהם מחדש. כן ניתן לשחק במשחקים של פלייסטיישן 4 שמותקנים על הכונן האחסון החיצוני.

ה-D30 מגיע עם כונן מסוג SSD המגיע עד למהירות של 900 מגה לשנייה, הוא קומפקטי והוא יושב על גבי מעמד ליד הקונסולה. החיסרון הגדול כמו שציינתי שאי אפשר לשחק ממנו ישירות במשחקים והוא רק מיועד לאחסון משחקי פלייסטיישן 5 ואותו דבר גם בקונסולות הדור הנוכחי של Xbox, כאשר ניתן לשחק במשחקים של Xbox One.

מחיר: 550 שקל לנפח 1 טרה

בשורה התחתונה, ה-WD Black D30 נותן חצי פתרון למשתמשי קונסולות המשחק מהדור הנוכחי, הוא משמש בעיקרון לאחסון משחקים וחוסך זמן בהתקנה שלהם מחדש, אבל אי אפשר לשחק ישירות מהכונן.

להצטרפות לערוץ הטלגרם של The Gadget Reviews

לא כדאי לפספס גם…

השאר תגובה

%d בלוגרים אהבו את זה: