לוח שידורים

התוכניות והסרטים החדשים בספטמבר בדיסני+

דיסני+ עדכנה מה יהיו הסרטים והתוכניות החדשות שיעלו אצלה בשירות במהלך חודש ספטמבר. בין התכנים: בת הים הקטנה, אף אחד לא יציל אותך ואני גרוט: עונה 2

שירות הסטרימינג דיסני+ פרסם אלו תכנים חדשים יעלו בחודש ספטמבר.

בת הים הקטנה – The Little Mermaid – עיבוד לייב אקשן לקלאסיקת האנימציה המוזיקלית. סיפורה של אריאל, בת ים צעירה, יפה ונמרצת הכמהה להרפתקאות. אריאל, הצעירה מבין בנותיו של המלך טריטון והמתריסה ביותר, משתוקקת לגלות עוד על העולם שמעבר לים, ובעודה מבקרת בעולם היבשה, מתאהבת בנסיך אריק. בעוד שלבנות ים אסור לתקשר עם בני אדם, אריאל חייבת ללכת אחרי ליבה. היא עושה עסקה עם מכשפת הים המרושעת, אורסולה, שנותנת לה הזדמנות לחוות את החיים על היבשה, אך בסופו של דבר מעמידה את חייה ואת הכתר של אביה בסכנה. ב-6 בספטמבר.

הקרדשיאנס: עונה 4 – The Kardashians – המצלמות חוזרות עם גישה מלאה לחייהם הפרטיים של קריס, קורטני, קים, קלואה, קנדל וקיילי. מהזדמנות שנייה והתחלות חדשות ועד חדשות בלתי צפויות, הם ממשיכים לחשוף הכל יחד, תזכורת לכך שהחלק היפה ביותר בחיים הוא משפחה. פרק חדש בכל שבוע, החל מה-28 בספטמבר.

אני גרוט: עונה 2 – I’m Groot – הפעם גרוט התינוק מתגלגל לחקר היקום ומעבר לו על גבי החלליות של שומרי הגלקסיה, וניצב פנים אל פנים, או אף אל אף, מול יצורים וסביבות חדשים וססגוניים. וין דיזל שב אל הגלקסיה כמדבב של גרוט בחמישה סרטונים חדשים. ב-6 בספטמבר.

אף אחד לא יציל אותך – No One Will Save you – מותחן פסיכולוגי המספר על ברין אדמס, אישה צעירה ומוכשרת שהתנתקה מהקהילה שלה. בודדה אך מלאת תקווה, היא מוצאת נחמה בין כתלי בית ילדותה עד שלילה אחד מעירים אותה צלילים מוזרים של חייזרים פולשים. כך נפתח מאבק מסעיר בין ברין והמון החייזרים המאיימים על עתידה, בשעה שהם מאלצים אותה להתמודד עם עברה. ב-22 בספטמבר.

חיות בקלוז אפ עם ברטי גרגורי – Animals Up Close with Bertie Gregory – ברטי גרגורי נוסע ברחבי העולם כדי להראות את חיי היומיום של בעלי חיים יוצאי דופן. חמוש בטכנולוגיה חדישה, הוא וצוותו מתמודדים באומץ עם תנאים קיצוניים כדי לחשוף את האתגרים איתם בעלי החיים האלה מתמודדים. ב-13 בספטמבר.

הבחורה השחורה השנייה – The Other Black Girl – לעוזרת העריכה נלה נמאס להיות הבחורה השחורה היחידה בחברה שלה, אז היא נרגשת לראות את הייזל מתקבלת לעבודה בחברה. אך בעוד הייזל עושה לעצמה שם בעבודה, נלה מתחילה לחשוב יתר על המידה עד שהיא מגלה שמשהו זדוני מתרחש בחברה. ב-13 בספטמבר.

Justified: עיר ראשונית – ריילן גיבנס עזב את כפרו בקנטאקי לפני 15 שנה, וכעת הוא חי במיאמי באופן אנכרוניסטי, תוך שהוא מאזן בין עבודתו בשירות המרשלים של ארצות הברית לבין היותו אב במשמורת משותפת לבתו בת ה-15. פגישה מקרית בכביש מהיר שומם בפלורידה שולחת אותו לדטרויט. שם הוא נתקל בקלמנט מנסל, הידוע בכינוי איש הפרעות מאוקלהומה, פושע אלים וסוציופת שכבר חמק מידי מיטב השוטרים של דטרויט פעם אחת, ושמתכנן לעשות זאת פעם נוספת.

לעורכת הדין של מנסל, קרולין ויילדר, יש כל כוונה לייצג את הלקוח שלה, גם כשהיא מוצאת את עצמה לכודה בין שוטר לפושע, עם משחק משלה.

שלוש הדמויות הללו יוצאות למסלול התנגשות באופן היאה לתסריטאי אלמור לנארד, כדי לראות מי יצא מהעיר הראשונית בחיים. ב-6 בספטמבר.

הטיפש הזה: עונה 2 – The Fool – קומדיה קולנועית חצופה בת חצי שעה שמתרחשת בסאות’-סנטרל לוס אנג’לס, המזוהה עם מעמד הפועלים. כוכב הסדרה הוא חוליו לופז, גבר בן 30 שעדיין גר בבית הוריו, נמצא בקשר לא יציב עם בת זוגו מאז התיכון, ומוצא כל תירוץ אפשרי כדי להימנע מהתמודדות עם בעיותיו. חוליו עובד ב”חיבוקים, לא בריונים” ארגון שיקום לחברי כנופיות ללא מטרת רווח, שם הוא מתנגח עם בן דודו הגדול ממנו, לואיס, חבר כנופיה לשעבר שזה עתה השתחרר מהכלא ועבר לגור עם חוליו ומשפחתו. ב-27 בספטמבר.

להצטרפות לערוץ הטלגרם של The Gadget Reviews

לא כדאי לפספס גם…

השאר תגובה

%d בלוגרים אהבו את זה: