לוח שידורים

התוכניות החדשות בספטמבר בסלקום TV

סלקום TV עדכנה מה יהיו התוכניות החדשות שיעלו אצלה בשירות במהלך חודש ספטמבר. בין התכנים: מתחם הגאולה, עיר של שקרים וגמר אמריקה גוט טאלנט

סלקום TV עדכנה מה יהיו התוכניות החדשות שיעלו אצלה בשירות במהלך חודש ספטמבר.

עיר של שקרים – Bay of Fires – דרמת פשע אוסטרלית חדשה. אישה שנאלצת להסתתר אחרי שהעידה נגד הבוס שלה, מגלה שבעיירה שהגיעה אליה, לכולם יש סודות. 8 פרקים, שידור שבועי. ב-3 בספטמבר.

בלאדלאנדס – Bloodlands – דרמת פשע חדשה של ה-BBC בכיכובו של ג’יימס נסביט. במהלך חקירה מזהה המפקח טום בראניק כרטיס ביקור של רוצח סדרתי שרצח את אשתו. 4 פרקים, שידור שבועי, ב-7 בספטמבר. העונה השנייה תעלה בשירות בקרוב, 6 פרקים בשידור שבועי.

סיפורה של שפחה: עונה 5 – The Handmaid’s Tale – בעונה החמישית של הסדרה, המאבק עובר לקנדה והקרב בין ג’ון לסרינה עולה מדרגה. 10 פרקים, העונה תעלה במלואה לצפיית בינג’. ב-15 בספטמבר.

שערוריה אנגלית למדי – A Very English Scandal – מיני סדרה בכיכובו של יו גרנט שמבוססת על סיפור אמיתי. פוליטיקאי צעיר וכריזמטי מסתבך בפרשיית אהבים עם דוגמן צעיר שמרסקת את הקריירה שלו. 3 פרקים, העונה תעלה במלואה לצפיית בינג’. ב-19 בספטמבר.

מתחם הגאולה – Savior Complex – סדרת דוקו בשלושה חלקים על אישה באוגנדה שהתחזתה לרופאה, הקימה מרכז טיפול ומאוחר יותר נשפטה על מותם שילדים שטופלו במרכז. ב-27 בספטמבר.

גמר אמריקה גוט טאלנט – גמר העונה. ב-30 בספטמבר.

להצטרפות לערוץ הטלגרם של The Gadget Reviews

לא כדאי לפספס גם…

השאר תגובה

%d בלוגרים אהבו את זה: