כללי

סקירה: פיליפס S7960 – מכונת גילוח עם בינה מלאכותית, שרוצה ללמד אתכם להתגלח טוב יותר

פיליפס הוסיפה יכולת של בינה מלאכותית ואפליקציה למכונת הגילוח שלה. ה-S7960 מיועדת לבעלי עור רגיש והיא גם מנסה לשפר את יכולות הגילוח של המשתמשים שלה. כנסו לסקירה המלאה

מכונות גילוח ומברשות שיניים הפכו להיות יעד להטמעת טכנולוגיות עבור החברות המייצרות אותן. ה-S7960 של פיליפס היא מכונת גילוח לעור רגיש, שמנסה לעזור למשתמשים בה להפוך את הגילוח לנעים יותר, בזכות בינה מלאכותית ואפליקציה. לפני מספר חודשים סקרתי כאן את ה-Genius X של אורל בי – מברשת שיניים שהגיעה גם היא עם בינה מלאכותית ואפליקציה, שהצליחה להפוך את צחצוח השיניים שלי לארוך ויעיל יותר, בזכות גימפיקציה טובה. מהסיבה הזאת, היה לי מעניין לראות, אם גם פיליפס תהפוך את הגילוח שלי ליעיל יותר.

פיליפס S7960. צילום צחי הופמן

פיליפס S7960 – תגיד לכם כמה זמן להתגלח

אפליקציה: הרעיון בגדול של האפליקציה GroomTribe, הוא לגרום לכם להתגלח זמן קצר יותר, בערך שלוש דקות ולבצע את הגילוח בסיבובים קטנים ומהירים. לצורך כך, המכונה מתחברת בבלוטות’ לאפליקציה ומראה טיימר ומעיין מד הרוטט כל כמה שניות, עבור חיווי הגילוח שלכם.

האפליקציה שואלת בהתחלה הרבה שאלות מתישות, בשביל לקבוע את פרופיל הגילוח ולאחר מכן, בעזרת חיישן מובנה היא מזהה את אופן הגילוח: מהירות, תנועות, כיוונים ואזורים. האפליקציה בעצם בוחרת פרופיל משלוש תוכניות: מהירה, עדינה ותוכנית רגילה. המטרה של החיישן היא לבחור עבורכם את התוכנית, דבר שבעיקרון לא ממש צריך בינה מלאכותית בשבילו.

הרעיון הזה נחמד והוא שיפר לי טיפה את הגילוח, הבעיה, האפליקציה מטרידה פעמים רבות בשאלות טקסטואליות כאשר באים להתגלח, מה שהופך מהר מאוד למציק. מעבר לזה, היא מספקת טיפים על גילוח: לא לעשות כושר אחרי גילוח ולהרטיב את הפנים במים קרים אחרי הגילוח. לא מצאתי פה יותר מדי דברים שיגרמו לי לרצות לחזור להשתמש באפליקציה באופן קבוע.

פיליפס S7960 – גילוח מהיר ועדין

פיליפס S7960. צילום צחי הופמן

גילוח: אם האפליקציה של פיליפס היא בינונית, המכונה פשוט נהדרת ולא נופלת מדגמים יקרים יותר. המכונה מיועדת לגברים עם עור רגיש (עור יבש הנוטה להיסדק, צמיחת שיערות הפוכות ותחושת כאב או צריבה לאחר הגילוח). המכונה כוללת טבעות SkinGlide בציפוי כדוריות זעירות, המחליקות בקלות על העור עבור הקטנת החיכוך. ראש הגילוח נע במספר כיוונים שונים בו זמנית, על מנת להתאים לקימורי הפנים.

הלהבים הם בעלי יכולת GentlePercision לגילוח קרוב גם לעור רגיש. המכונה גם כוללות איטום המאפשר להשתמש בה בגילוח יבש או גילוח רטוב עם ג’ל/קצף גילוח.

הערכה כוללת נרתיק קשיח לנשיאה וגם ראש קיצוץ זקן, אותו ניתן להחליף במקום הראש הרגיל.

כל הטכנולוגיות האלו וההתאמה של התוכנית, סיפקו גילוח מהיר מאוד, קרוב לעור ורק עם מעט אדמומיות, אבל עדיין כזאת שנשארה לי באזור הצוואר. הייתי מרוצה מזה שלא הייתי צריך לעשות הרבה חזרות עם המכונה על הפנים שלי

פיליפס S7960. צילום צחי הופמן

סוללה: 50 דקות של גילוח. האפליקציה מספקת חיווי מדויק באחוזים על מצב הסוללה. על גבי המכונה יש נורת LED המספקת חיווי מינימלי כאשר פעולת הטעינה עובדת.

מחיר: 900 שקל

בשורה התחתונה, אני חייב להודות שפחות התרשמתי מהאפליקציה והיכולת של הבינה המלאכותית כאן, אבל כן אהבתי מאוד את המכונה עצמה, שמציעה גילוח מעולה, אפילו ביחס לדגמים מתקדמים יותר של פיליפס.

להצטרפות לערוץ הטלגרם של The Gadget Reviews

עוד כתבות:

סקירה: פיליפס S9000 Prestige – מכונת גילוח עם להבי ננו וטעינה אלחוטית

סקירה: פיליפס OneBlade QP2620 – סכין חשמלית לגילוח הפנים והגוף

סמסונג השיקה את טלוויזיות ה-Crystal UHD, מסך 65 אינץ’ ב-3,990 שקל

3 תגובות

השאר תגובה

%d בלוגרים אהבו את זה: