חדשות

סנסיבו מגיעה למזגנים של פוג׳יטסו

חברת סנסיבו הישראלית הודיעה על שותפות אסטרטגית עם פוג׳יטסו ג׳נרל אוסטרליה ופוג׳יטסו ג׳נרל ניו זילנד על מנת לספק פתרונות מיזוג לבתים חכמים

חברת סנסיבו הישראלית הודיעה על שותפות אסטרטגית עם פוג׳יטסו ג׳נרל אוסטרליה ופוג׳יטסו ג׳נרל ניו זילנד על מנת לספק פתרונות מיזוג לבתים חכמים. סנסיבו היא חברה הפועלת בתחום טכנולוגיית האקלים והיא מציעה אביזרים לשליטה במזגנים.

סנסיבו Air Pro. צילום מסך
סנסיבו Air Pro. צילום מסך

פוג׳יטסו ג׳נרל תטמיע את הטכנולוגיה של החברה הישראלית עבור קו המוצרים שלה המשתמשים בטכנולוגיית anywAIR וב-Heat Pumps. מה שיאפשר ללקוחות פוג׳יטסו לשלוט על המכשירים שלהם מכל מקום, בעזרת האפליקציה הייעודית של סנסיבו. האפליקציה מאפשרת ניהול של מזגנים וכוללת אפשרויות לקביעת לוחות זמנים להפעלה וכיבוי, תגובה למזג האוויר ושליטה קולית באמצעות העוזרות הקוליות: סירי, גוגל אסיסטנט ואלכסה.

מערכת הפעלה של סנסיבו

מערכת ההפעלה של סנסיבו (Sensibo OS) שתוטמע במזגנים של פוג׳יטסו ג’נרל תחת המותג anywAiR, היא פתרון לחימום, אוורור ומיזוג אויר (HVAC). מוצרי ה-Smart HVAC של סנסיבו מאפשרים למשתמשים לשלוט במזגנים שלהם באמצעות בינה מלאכותית, דאטה וחיישנים, בעזרת מיחשוב ענן שמעבד יותר מ-1.2 מיליון אירועי HVAC מדי יום. 

להצטרפות לערוץ הטלגרם של The Gadget Reviews

לא כדאי לפספס גם…

השאר תגובה

%d בלוגרים אהבו את זה: