לוח שידורים

התוכניות והסרטים החדשים בנובמבר בדיסני+

דיסני+ עדכנה מה יהיו הסרטים והתוכניות החדשות שיעלו אצלה בשירות במהלך חודש נובמבר. בין התכנים: גברת החידונים, עבריינים ורצח בקצה העולם

שירות הסטרימינג דיסני+ פרסם אלו תכנים חדשים יעלו בו בחודש נובמבר.

גברת החידונים – Quiz Lady – קומדיה מצחיקה בכיכובם של אקוופינה, סנדרה או, ג׳ייסון שוורצמן, הולנד טיילור, וויל פארל, וטוני הייל, על משפחה לא מתפקדת ועל שעשועון הטלוויזיה שעשוי להציל אותה. אן היא בחורה צעירה מבריקה אך די לחוצה, אשר מכורה לחידונים בטלוויזיה. ג׳ני היא אחותה המרוחקת והמתוסבכת. האחיות חייבות לעבוד יחד כדי להצליח לכסות את חובות ההימורים של אימן. לאחר שכלבה האהוב של אן נחטף, הן יוצאות למסע מטורף כדי להשיג את הכסף בדרך היחידה שהן מכירות – על ידי הכתרתה של אן כאלופת השעשועון. ב-3 בנובמבר.

בראון: הסיפור הלא יאמן בפורמולה 1 – Brawn: The Impossible Formula 1 Story – סדרה דוקומנטרית. ב-2008, קבוצת ה”פורמולה 1″ של הונדה פשטה רגל ובצעד חסר תקדים, יריביה התאחדו וסייעו בהחזרת הקבוצה למסלול המרוצים. עם רוס בראון כמנהל והקבוצה שנקראה על שמו, הכול היה בסדר עד שמתחריה גילו שיצרו שלא בכוונה מתחרה משמעותית. הסדרה בת ארבעת הפרקים המלווה בראיונות שעורך השחקן ההוליוודי וחובב ה”פורמולה 1″ קיאנו ריבס, מציגה תובנות של גיבורי עולם המרוצים המתארים את הדרמות על המסלול ומחוץ לו. ב-15 בנובמבר.

עבריינים – Culprits – ג’ו פטרוס חי את החלום האמריקאי: הוא מאורס לג’ולס, אבא לפרנקי ובאד, ועומד לפתוח עסק משלו בעיירת פרברים מנומנמת. אך משפחתו לא יודעת שג’ו מסתיר סוד גדול. לפני שלוש שנים, הוא גויס על ידי הפושעת הבריטית הידועה לשמצה, דיאן הרווד, להצטרף לצוות שלה ולקחת חלק בפשע עתיר סיכון שהבטיח לעשות את ג’ו אדם עשיר ולספק לו חיים חדשים לגמרי. ועכשיו עברו המסוכן של ג’ו עומד למצוא אותו. כשרוצח מסתורי מתחיל לתקוף את אנשי הצוות שאחראים לפשע, ג’ו מבין שהדרך היחידה להגן על משפחתו היא לחזור ללונדון, ליצור קשר עם חברי הכנופייה הישנה שלו, ולאתר את דיאן. ב-8 בנובמבר.

רצח בקצה העולם – A Murder at the End of the World – סדרת מסתורין מציגה בלשית מסוג חדש – דארבי הארט, בלשית חובבנית והאקרית מוכשרת מדור ה-Z. בסדרה חדשה זו, מיליארדר מתבודד מזמין את דארבי לנופש באתר מרוחק ומרהיב יחד עם שמונה אורחים נוספים. כאשר אחד האורחים נמצא מת, דארבי צריכה להשתמש בכל כישוריה כדי להוכיח שמדובר ברצח – תוך התמודדות עם מבול של אינטרסים מנוגדים – לפני שהרוצח יכה שנית. ב-14 בנובמבר.

להצטרפות לערוץ הטלגרם של The Gadget Reviews

לא כדאי לפספס גם…

תגובה אחת

השאר תגובה

%d בלוגרים אהבו את זה: