לוח שידורים

התוכניות והסרטים החדשים בנובמבר בנטפליקס

נטפליקס עדכנה מה יהיו הסרטים והתוכניות החדשות שיעלו אצלה בשירות במהלך חודש נובמבר. בין התכנים: אתגר הדיונון, מתודלקים והכתר: עונה 6, חלק 1

נטפליקס עדכנה מה יהיו הסרטים והתוכניות החדשות שיעלו אצלה בשירות במהלך חודש נובמבר. בין התכנים שיעלו יופיעו גם: קופה ראשית: עונה 4, פייטר ובלפסט.

החייט: עונה 3 – The Tailor – רגשותיו של פיאמי כלפי אסווט מתעצמים, והוא נאלץ לבחור בין אהבתם לבין החברות הוותיקה שלו עם דימיטרי. ב-3.11.

סובורה לנצח – ברומא שולט תוהו ובוהו, שותפויות ותיקות עומדות למבחן לאור המתיחות הגוברת בין משפחות. ב-14.11.

אתגר הדיונון – Squid Game: The Challenge – עם פרס של 4.56 מיליון דולר, 456 שחקנים, זוכה אחד, התופעה העולמית מתעוררת לחיים במשחקים שפותחו בהשראת הסדרה המקורית. ב-22.11.

מתודלקים – Obliterated – יחידה מובחרת יוצאת לסכל איום קטלני בלאס וגאס. סדרה קומית עם אקשן מהיוצרים של קוברה קאי. ב-30.11.

מסמנים את סאנסט: עונה 7 – Selling Sunset – הסוכנים עובדים קשה כדי למכור בתים בשוק קשוח, אבל איבה ועניינים לא פתורים עלולים להרוס את כל מה שבנו. ב-3.11.

הכתר: עונה 6, חלק 1 – The Crown – המלכה אליזבת השנייה מהרהרת במורשת ובשושלת שלה, דיאנה כובשת את הציבור בשבועות האחרונים לחייה ובית המלוכה עושה חשבון נפש. ב-16.11.

נטפליקס – סרטי מקור

רסטין – Rustin – שנת 1963, הפעיל החברתי בייארד רסטין מנסה לארגן מצעד בוושינגטון כדי לקדם את המאבק לזכויות האזרח ומתמודד עם ביטויי גזענות והומופוביה. ב-17.11.

ניאד – Nyad – הספורטאית בת השישים, דיאנה ניאד, מנסה להגשים את חלום חייה, אף שהוא כמעט בלתי אפשרי – לשחות מקובה לפלורידה, יותר מ-160 ק״מ בים הפתוח. ב-3.11.

נטפליקס – דוקומנטרי

רובי וילאמס – Robbie Williams – אחרי 25 שנה של קריירת סולו שוברת שיאים, רובי נזכר בימים שהיה צעיר ומספר חוויות מחיים שלמים באור הזרקורים. ב-8.11.

איך להפוך לבוס מאפיה – How to Become a Mob Boss – מדריך סאטירי ומלא הומור שחור הבוחן את עלייתם ונפילתם של ראשי המאפיה הגרועים ביותר לאורך ההיסטוריה ואת הטקטיקות שהובילו להצלחתם. ב-14.11.

תולדות הגזענות באמריקה – Stamped from the Beginning – באמצעות אנימציה ותובנות מפי מומחים, הדוקו שמבוסס על רב המכר מאת איברם אקס קנדי, בוחן את ההיסטוריה של הרעיונות הגזעניים באמריקה. ב-20.11.

סליי – Sly – אהבתו לקולנוע החלה כמפלט מילדותו הקשה: סרט תיעודי שבו סילבסטר סטאלון מספר את סיפורו מתחילת דרכו כמפסידן ועד שהפך לאגדה קולנועית. ב-3.11.

להצטרפות לערוץ הטלגרם של The Gadget Reviews

לא כדאי לפספס גם…

תגובה אחת

השאר תגובה

%d בלוגרים אהבו את זה: