לוח שידורים

התוכניות החדשות בנובמבר בסלקום TV

סלקום TV עדכנה מה יהיו התוכניות החדשות שיעלו אצלה בשירות במהלך חודש נובמבר. בין התכנים: אבא מרגל, נקמה מחושבת וגברת מייזל המופלאה

סלקום TV עדכנה מה יהיו התוכניות החדשות שיעלו אצלה בשירות במהלך חודש נובמבר.

אבא מרגל – Spy – סדרה קומית בריטית. אדם שמצוי בהליך גירושין ובמאבק משמורת על הבן שלו, מתגייס לשירות החשאי כדי לנסות להרשים את הבן. שידור שבועי, ב-8.11.

נקמה מחושבת – Payback – דרמה בריטית. כשבעלה של לקסי נרצח, היא מגלה שהוא היה מעורב בעסקה של ארגון פשע ענק. כשראש הארגון מגלה שהגישה לכסף נעלמה עם הבעל, הוא מאיים עליה ומכריח אותה לגלות איפה הוא החביא את הכסף. במקביל, פונה אליה המשטרה ומבקשת את עזרתה בהפלת הארגון, ועכשיו היא צריכה לנתב בין שני הצדדים ולהגן על משפחתה. שידור שבועי, ב-13.11.

האהבה ניצחה – Love Has One – מיני סדרה-דוקו מבית HBO שמביאה את סיפורה של הכת “האהבה ניצחה” ושל איימי קארלסון שעמדה בראשה. שידור שבועי, ב-14.11.

גברת מייזל המופלאה – The Marvelous Mrs. Maisel – דרמה קומית מבית אמזון. הסדרה מביאה את סיפורה של עקרת בית יהודיה מניו יורק, שמגלה שיש לה כישרון לסטנד אפ ומנסה לפלס את דרכה בעולם הקומדיה, תוך שהיא מנסה לשמור על התא המשפחתי. שידור שבועי, ב-15.11.

דטרויטרס: עונה 2 – Detroiters – עונה שניה לסדרה הקומית על שני הפרסומאים מדטרויט: סם ריצ’ארדסון (“Veep”) וטים רובינסון (“סאטרדיי נייט לייב”). העונה השנייה תעלה לצפייה במלואה בבינג’ ב-22.11.

בלאדלאנדס: עונה 2 – Bloodlands – עונה שנייה לסדרת המתח בכיכובו של ג’יימס נסביט. שידור שבועי, ב-26.11.

להצטרפות לערוץ הטלגרם של The Gadget Reviews

לא כדאי לפספס גם…

השאר תגובה

%d בלוגרים אהבו את זה: