כללי

בנק הפועלים מקדם פרויקטים בתחום הפינטק באיחוד האמירויות

בנק הפועלים חתם על מזכרי הבנות לשיתופי פעולה עם אזורי הסחר הפיננסים באיחוד האמירויות

בנק הפועלים חתם על מזכרי הבנות לשיתופי פעולה עם אזורי הסחר הפיננסים באיחוד האמירויות: השוק העולמי של אבו-דאבי (ADGM) והמרכז הפיננסי הבינלאומי של דובאי (DIFC).

השוק העולמי של אבו-דאבי הינו אזור סחר פיננסי שמרכזו בבירת איחוד האמירויות אבו-דאבי. הוא מהווה גורם מרכזי הממצב את אבו-דאבי כמרכז עסקים ומסחר עולמי, ומקשר בין הכלכלות המתפתחות של המזרח התיכון, אפריקה ודרום אסיה, לבין שאר העולם. האסטרטגיה של הארגון מתבססת בין היתר על ניצול החוזקות של אבו-דאבי בעולמות הפיננסיים, ניהול הנכסים, חדשנות פיננסית וקיימות.

המרכז הפיננסי הבינלאומי של דובאי (DIFC) הינו אזור סחר פיננסי המהווה מרכז פעילות משמעותי ל-72 מדינות במזרח התיכון, אפריקה ודרום אסיה. היקף הפעילות של הארגון באה לידי ביטוי בניהול נכסים בהיקף של 178 מיליארד דולר ובהעסקתם של למעלה מ-25 אלף עובדים.

במסגרת מזכרי ההבנות הוסכם כי בנק הפועלים יקדם שיתוף פעולה נרחב עם אזורי הסחר ויוביל עם כל אחד מהם שורה רחבה של פרויקטים ומיזמי פינטק וחדשנות שיסייעו לעידוד פעולות סחר בינלאומיות, עסקיות ופיננסיות בין ישראל לאיחוד האמירויות, וכן תמיכה בחברות פינטק וביזמים המעוניינים להרחיב את הפעילות והפריסה שלהם בישראל ובאיחוד האמירויות. את חתימת ההסכמים הובילו אסף אזולאי וקרן מזור שמונו על ידי מנכ”ל הבנק דב קוטלר כנציגי הבנק לאיחוד האמירויות.

להצטרפות לערוץ הטלגרם של The Gadget Reviews

לא כדאי לפספס גם…

סקירה: בלקין SoundForm Elite – רמקול חכם בשילוב טעינה אלחוטית

סקירה: מערכת מולטירום של audio pro – לשמוע מוזיקה בכל הבית

סקירה: Bose QuietComfort EarBuds – סאונד מצוין

תגובה אחת

השאר תגובה

%d בלוגרים אהבו את זה: