חדשות

לקראת השקת הטלוויזיות החדשות בישראל, סמסונג מציגה את ה-Neo QLED

סמסונג מתכוננת להשקת הטלוויזיות החדשות שלה בישראל והיא מספקת פרטים על סדרת ה-Neo QLED ואפליקציית הספורט

סמסונג קיימה לפני מספר ימים סמינר עיתונאים וירטואלי, אשר מטרתו הייתה לספק מידע נוסף על הטלוויזיות שהחברה תשיק בתקופה הקרובה בישראל ובעולם. במהלך הסמינר, סמסונג הציגה את סדרת ה-Neo QLED. כאן סמסונג לוקחת את טכנולוגיית ה-QLED (שהיא מיתוג של LED עם טכנולוגיות משודרגות של החברה, לא לבלבל עם OLED) ומשפרת אותה באמצעות מקור האור בו היא משתמשת – Quantum Mini LED הנשלטת על-ידי טכנולוגיית Qunatum Matrix ומעבד Neo Quantum. כל הטכנולוגיות האלו יודעות להפוך אזורים כהים בתמונה לכהים יותר ואזורים בהירים למוארים יותר, מה שגם מספק תמונת HDR מוצלחת יותר. המעבד של סמסונג משתמש בטכנולוגיית למידה עמוקה עבור שיפור התמונה המתקבלת מהמקור בו צופים.

סמסונג Neo QLED. צילום יח"צ
סמסונג Neo QLED. צילום יח”צ

מבחינת העיצוב, דגמי ה-8K מגיעים במראה אשר כמעט לא כולל מסגרת – Infinity One Design ועובי דקיק. סמסונג משתמשת בקופסת החיבורים החיצונית שלה, לשמירת המראה הדק של הטלוויזיה. קופסת ה-Slim One Connect box זכתה גם היא לעיצוב משופר, אשר אותה אפשר לשלב במזנון ולשמור על הקיר בו הטלוויזיה תלויה כמעט נקי מכבלים.

בתחום הסאונד, סמסונג מציעה את טכנולוגיית ה-Object Tracking Sound (OTS) Pro המציעה צליל דינמי המגיב לתנועת האובייקטים במסך. טכנולוגיית SpaceFit Sound מפיצה צליל המתאים לסביבה בה היא מותקנת.

אימוני כושר בטלוויזיה

הטלוויזיות החדשות מציעות לחבר אליהן מצלמת רשת, במטרה שזאת תאפשר להשתמש באפליקציית הספורט Samsung Health עבור אימוני כושר. האפליקציה יודעת לזהות את התנוחות בהן המשתמש מתאמן, כאשר היא גם מספקת פידבקים בסוף באימון. כמובן שהאפליקציה כוללת אימוני וידיאו ושליטה קולית באמצעות העוזרת הקולית ביקסבי.

מלבד אימוני ספורט, המסך גם מספק תצוגה בו זמנית של שיחת וידיאו וגם של התוכנית בה צופים. לא חייבים לחבר מצלמת חיצונית לטלוויזיה עבור האופציה הזאת, ניתן גם להשתמש בסמארטפון של סמסונג בתור המצלמה. האפליקציה בה סמסונג משתמשת היא גוגל Duo, כאשר החיבור עם הסמארטפון מתבצע בנגיעה קלה עם הטלפון בצד הטלוויזיה.

להצטרפות לערוץ הטלגרם של The Gadget Reviews

לא כדאי לפספס גם…

סקירה: סמסונג Galaxy S21 5G עולה 1,600 שקל פחות מהאולטרה; האם שווה לרכוש דווקא אותו?

סקירה: TU8500 – הטלוויזיה המובילה של סמסונג בסדרת הביניים

סקירה: סוני Bravia A89 – טלוויזיית OLED עם אנדרואיד TV

השאר תגובה

%d