חדשות

מותג שואבים רובוטי חדש בארץ – MOVA

רונלייט החלה לייבא את השואבים הרובוטים של MOVA. החברה מציעה שני דגמים: ה-Z500 ב-1,200 שקל וה-L600 ב-1,450 שקל

חברת רונלייט, הודיעה שהיא החלה לייבא באופן רשמי את מותג שואבי האבק ומוצרי הניקיון החכמים – MOVA. החברה מציעה כבר עכשיו לרכישה את ה-Z500 ב-1,200 שקל וה-L600 ב-1,450 שקל.

ה-L600 מציע שאיבה וניגוב רטוב בו זמנית עם מיכל בגודל 270 מ”ל. לרובוט שלוש עוצמות לזרימת מים, אותן ניתן להתאים דרך האפליקציה (Mi Home). כמו כן, המגב יכול להתאים את עצמו, כך שישחרר את המים בצורה שווה, כאשר הריצפה תישאר יבשה באופן מיידי.

Mova L600. צילום יח"צ
Mova L600. צילום יח”צ

ה-L600 כולל מערכת מיפוי וניווט לייזר, כאשר הוא ממפה את הבית, על מנת שניתן יהיה לשלוח אותו באמצעות האפליקציה לניקוי של חדר מסוים. לשואב עוצמת יניקה של עד 4000Pa עם מנוע נטול פחמים ומסנן אוויר עם פילטר HEPA, כך שהוא פחות מזהם את האוויר בעת הפעולה. קיימים מספר מצבי ניקוי: סטנדרט לניקוי יומיומי, מצב סופר לניקוי רצפות מאובקות במיוחד, מצב אקסטרים כשיש צורך בניקוי אינטנסיבי ומצב מקסימלי. המברשת הגמישה של ה-L600 מגיעה ברוחב של 17 ס”מ והיא בנויה בצורת V מרחף מעל הקרקע, במטרה לאסוף את חתיכות האבק מבין החריצים ברצפה. כמו כן, בחברה מציינים שהמברשת מעוצבת כך שלא ייווצרו עלה קשרים משיערות.

דגם ה-Z500 מציע גם הוא יכולות דומות בניגוב ושאיבת הריצפה עם עוצמת יניקה של 3000Pa, מברשת גמישה בצורת V, מסנן HEPA, זיהוי אוטומטי של שטיחים וטכנולוגיית VSLAM המאפשרת סריקה של הבית ובניית מסלולי ניקיון.

להצטרפות לערוץ הטלגרם של The Gadget Reviews

לא כדאי לפספס גם…

סקירה: Viomi V3 – שיפורים בעוצמת השאיבה וחיטוי הריצפה

סקירה: H6 – שואב האבק האלחוטי הידני הראשון והמוצלח של roborock

לשיאומי יש שואב-מנגב רטוב חדש – Mi Vacuum Cleaner G10

השאר תגובה

%d בלוגרים אהבו את זה: