לוח שידורים

התוכניות והסרטים החדשים בנובמבר בנטפליקס

נטפליקס עדכנה מה יהיו הסרטים והתוכניות החדשות שיעלו אצלה בשירות במהלך חודש נובמבר. בין התכנים: הודעה אדומה, חיות רעות 2 ונרקוס מקסיקו: עונה 3

נטפליקס עדכנה מה יהיו הסרטים והתוכניות החדשות שיעלו אצלה בשירות במהלך חודש נובמבר. בין התכנים שיעלו יופיעו גם: דמדומים, טיסה 93, מדגסקר, זרה: עונה 4 ושעת שיא 1 עד 3

ריברדייל: עונה 6 – Riverdale – עונה שישית לדרמה האפלה לבני הנוער. ב-17.11.

שקרים ומרמה – Lies and Deceit – מורה לספרות חושדת שרופא שיצאה איתו לדייט אנס אותה. היא מנסה להשיג צדק בדרכים המקובלות, אבל הרופא מכחיש את טענותיה. ב-15.11.

פה גדול: עונה 5 – Big Mouth – וידויים רומנטיים, שמועות זדוניות ודברי תוכחה נישאים באוויר, ואילו תולעי שנאה וחרקי אהבה עושים את דרכם אל ליבם של החבר’ה בחטיבת הביניים ברידג’טון. ב-5.11.

נרקוס מקסיקו: עונה 3 – Narcos: Mexico – דור חדש של ברוני סמים נאבק על שליטה, עיתונאים מנסים לחשוף את האמת וסוכני ממשל פוסעים על הקו הדק שבין צדק לשחיתות. ב-5.11.

סיפור אמיתי – True Story – קומיקאי מצליח בסיבוב הופעות עוצר ללילה בעיר הולדתו כדי לבלות עם אחיו, אבל הערב משתבש וההשלכות מאיימות להרוס את חייו ואת כל מה שבנה. ב-24.11.

משפחת מרפי: עונה 5 – F is for Family – סדרת האנימציה הקומית הנוסטלגית חוזרה לעונה חמישית. ב-25.11.

נטפליקס – סרטי מקור

הודעה אדומה – Red Notice – סוכן FBI מנסה ללכוד את גנב האומנות המבוקש ביותר בעולם. הוא     נאלץ לחבור אליו בניסיון לתפוס נוכלת חמקמקה וערמומית במיוחד. ב-12.11.

מתה לאהוב – Love Hard – עיתונאית פוגשת את הנפש התאומה שלה באפליקציית היכרויות ומחליטה לטוס אליו לחג המולד ולהפתיע אותו. כשהיא מגיעה ליעד, מחכה לה שם הפתעה משלה. ב-5.11.

נקמה מרה – The Harder They Fall – פורע החוק נאט לאב יוצא עם כנופייתו להתנקם באויבו רופוס באק, ברון פשע חסר רחמים שזה עתה שוחרר מהכלא. ב-3.11.

חוצה את הקו – Passing – ניו יורק, שנות ה-20 של המאה ה-20. עולמה של אישה שחורה עובר טלטלה כשהיא פוגשת חברת ילדות שחצתה את הקווים ומתחזה לאישה לבנה. ב-10.11.

כפית של כסף – Spoiled Brats – אביהם של שלושה אחים מפונקים מעמיד פנים שאיבד את כל רכושו, על מנת ללמד אותם לקח. השלושה נאלצים לצאת אל העולם ולהתחיל לעבוד. ב-26.11.

נטפליקס – דוקומנטרי

חיות רעות 2 – Tiger King 2 – העולם של חיות רעות הופך לפרוע יותר בסדרה שמתמקדת בבעלים של הספארי של מירטל ביץ’ ובעברו האפל והמעוות. ב-17.11.

ארבע עשרה פסגות: סיפורו של המטפס נירמל פורג’ה – 14 Peaks: Nothing is Impossible – המטפס נירמל “נימס” פורג’ה מוביל צוות של שרפות, במטרה לטפס בתוך 7 חודשים על כל 14 הפסגות שגובהן עולה על 8,000 מטרים. ב-29.11.

ת”ד 1142: הנאצים הסודיים של אמריקה – Camp Confidential: America`s Secret Nazis – סרט אנימציה תיעודי קצר: יוצאי צבא שלחמו במלחמת העולם השנייה, מגלים בסיס צבאי אמריקאי סודי ליד וושינגטון, שבו חיילים יהודים החזיקו בשבויי מלחמה נאצים לחקירה. ב-2.11.

להצטרפות לערוץ הטלגרם של The Gadget Reviews

לא כדאי לפספס גם…

תאורה אחורית חזקה – LG  משיקה את טלוויזיות ה-QNED

סקירה: HW8 Pro – שוטף ריצפה אלחוטי של Jimmy

סקירה: Anker Liberty Air 2 Pro – אוזניות כמעט בהתאמה אישית

2 תגובות

השאר תגובה

%d בלוגרים אהבו את זה: