חדשות

ווסטרן דיגיטל ודרופבוקס ישתפו פעולה בפריסת תשתיות ענן

דרופבוקס תתקין את הדיסקים הקשיחים מסדרת Ultrastar DC HC650 של ווסטרן דיגיטל

חברת ווסטרן דיגיטל הודיעה לאחרונה, כי חברת דרופבוקס, הפכה לאחד הגופים הראשונים המתקינים את הדיסקים הקשיחים מסדרת Ultrastar DC HC650 20TB, העושים שימוש בטכנולוגיית shingled magnetic recording (SMR). הדיסקים של ווסטרן דיגיטל משמשים כרכיבי היסוד בפלטפורמות אחסון מרובות אקסא-בייטים של דרופבוקס.

כונן ה- 20TB הראשון בתעשייה – Ultrastar DC HC650 מציע עלות בעלות כוללת נמוכה, לטובת ארגונים המרחיבים את סביבת האחסון שלהם החוצה (scale-out) ובמרכזי נתונים בענן. זאת, בזכות צפיפות אחסון גבוהה יותר, ושיפורים בצריכת הזרם החשמלי. כונני SMR מציעים קיבולת גדולה, וזוכים להכרה גוברת מכיוונם של לקוחות ארגוניים וחברות ענן המאמצים את הטכנולוגיה הזאת על מנת להתמודד עם הגידול המאסיבי בכמויות הנתונים.

ווסטרן דיגיטל שילבה ב- Ultrastar DC HC650 מערך הקלטה מגנטי נתמך אנרגיה (energy-assisted magnetic recording – (EAMR, שהוא מערכת תפעול תלת-שלבית ראשונה מסוגה בתעשייה. לצידה, ניתן למצוא גם את הדור החמישי של טכנולוגיית HelioSeal.

דיסקים של ווסטרן דיגיטל בטכנולוגיית SMR הם גם חלק מרכזי של פרויקט    Zoned  Storage- התאגדות מבוססת תקנים, בקוד מקור פתוח, הנשענת על הסינרגיה בין כוננים קשיחים בטכנולוגיית SMR  ובין אחסון ZNS SSD, על מנת לאפשר למרכזי נתונים להתרחב ולצמוח בתהליך יעיל במיוחד.

להצטרפות לערוץ הטלגרם של The Gadget Reviews

לא כדאי לפספס גם…

סקירה: נוקיה 8.3 – דור 5 להמונים

סקירה: שיאומי Mi Smart Band 5 – צמיד כושר חכם ב-200 שקל

סקירה: Poco X3 – האם זהו הסמארטפון המוביל בקטגוריית ה-1,000 שקל?

השאר תגובה

%d בלוגרים אהבו את זה: