חדשות

מובילאיי ו-udelv ישיקו רכב שילוח אוטונומי ב-2023

חברת מובילאיי תספק את טכנולוגיית הנהיגה האוטונומית ברכבי השילוח של udelv האמריקאית. הרכבים הראשונים יעלו על הכביש כבר בשנת 2023

מערכת הנהיגה האוטונומית של מובילאיי, תוטמע ברכבי שינוע הסחורות (ADV) של חברת udelv מעמק הסיליקון. שתי החברות מתכננות לייצר יותר מ-35,000 יחידות של רכב ה”טרנספורטר” שיופעלו על ידי טכנולוגיית Mobileye Drive עד שנת 2028, כשהפעילות המסחרית תחל כבר בשנת 2023.

“שיתוף הפעולה שלנו עם udelv הוא משמעותי מבחינת היקפו ולוח הזמנים הקצר של הפריסה שלו, וממחיש את היכולת שלנו לספק מערכות Mobileye Drive לשימוש מסחרי כבר כעת ובנפח גדול”, אומר פרופ’ אמנון שעשוע, נשיא ומנכ”ל מובילאיי. “מגפת הקורונה האיצה את הביקוש לשינוע סחורות אוטונומי, ואנחנו שמחים לשתף פעולה עם udelv כדי לענות על דרישה זו בטווח זמן קצר”.

ב-udelv מצפים שרכבי הטרנספורטר ישפרו באופן דרמטי את היעילות של שירותי משלוח המייל האחרון והמייל האמצעי במגוון רחב של תחומים, החל ממוצרי מאפה וחלפים לרכב ועד מצרכי מזון וציוד רפואי.

Donlen, אחת החברות הגדולות בארה”ב לניהול ציים של רכב מסחרי, ביצעה את ההזמנה המקדימה הראשונה ל-1,000 יחידות של הטרנספורטר.

מערכת Mobileye Drive כוללת את הצ’יפ של מובילאיי – EyeQ והינה מבוססת שבב (SoC). ה- Mobileye Drive בעלת יכולת מחשוב המשמשת לרמת אוטונומיה L4, חיישנים ותוכנה, פתרון המיפוי של החברה, Road Experience Management REM ומדיניות נהיגה אוטונומית. udelv תבצע את האינטגרציה עם מערכת ניהול המשלוחים שלה, Delivery Management System, כאשר מובילאיי תספק פיקוח טכני. מובילאיי תספק גם תמיכת תוכנה מקוונת לאורך כל חיי כלי הרכב.

רכבי הטרנספורטר שיופעלו על ידי מערכות מובילאיי יוכלו לבצע נהיגה אוטונומית מלאה מנקודה לנקודה (דרגה אוטונומית 4). מערכת התפעול הטלמטית של udelv תאפשר תמרון של כלי הרכב באזורי הקצה של המשימה, בחניונים, באזורי העמסה, מתחמי דירות ובכבישים פרטיים.

להצטרפות לערוץ הטלגרם של The Gadget Reviews

לא כדאי לפספס גם…

ניסיתי את אפליקציית bit החדשה – איך זה לשלם עם הסמארטפון במכולת?

מובילאיי תבצע נסיעות מבחן לשאטלים אוטונומיים בצרפת

רחפני האבטחה של Indoor Robotics יסיירו בקניונים בארץ

השאר תגובה

%d